Zajmujemy się projektowaniem architektonicznym od ponad 20 lat, starając się tworzyć indywidualne projekty w odpowiedzi na indywidualne potrzeby naszych klientów. Wykonujemy projekty domów jedno i wielorodzinnych, a także projekty obiektów użyteczności publicznej. Lubimy formy proste i eleganckie, o wyszukanych proporcjach. Poszukujemy rozwiązań oryginalnych, a zarazem funkcjonalnych. Staramy się tworzyć przestrzeń posiadającą klimat i indywidualny charakter. Zawsze uwzględniamy oczekiwania inwestorów tworząc projekty przy ścisłej z nimi współpracy. Nasze projekty były nagradzane i wyróżniane w ogólnopolskich konkursach architektonicznych, a także publikowane w dziennikach i miesięcznikach krajowych m.in. w Świat Architektury nr 8/2011

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom inwestorów wykonujemy komputerowe wizualizacje i animacje, umożliwiając tym samym wirtualny spacer w zaprojektowanej przestrzeni.

Współpracujemy ze specjalistami w zakresie konstrukcji, instalacji sanitarnych, elektrycznych, ochrony przeciwpożarowej, kosztorysowania, programów pomocowych UE. Wykonujemy kompletne wielobranżowe projekty architektoniczo-budowlane oraz projekty wykonawcze. Na bieżąco śledzimy rynek materiałów budowlanych, służąc radą i pomocą. Na życzenie inwestora nadzorujemy realizacje naszych projektów w ramach nadzoru autorskiego.

Zapraszam do kontaktu, 
mgr inż. arch. Michał Heck